2018 de yedi seo stratejisiyontemiArama motoru optimizasyonu, zaman işaret ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. düzenli sadece icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan aşina iseniz, taharri motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün genişlik stratejik dijital pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı insicamlı benzer şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO muntazam olarak geliştirilen yeni stratejiler ve teknikler ile baki gelişen müşterek alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında muntazam değişikliklere basamak sağlamak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere uyanıklık etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, değersiz işletme sahiplerinin ilerlemesine yaver mensup olmak okunuşu arama motoru oyununu rakiplerine huzur çıkmak yoluna yedi SEO emare ve püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler dosdoğru yalnız şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını ve umumi web sitesi performansını iyileştirmeye muavin olabilirler.

1-Sesli aramayı nazar ardı etmeyin.
Google 2016’da, hareketli arama platformundaki bütün taharri sorgularının yüzde 20’sinin ün kalıcı olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda arama sorgusunu yazıya dökmek yerine sesli sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. muhteva henüz uzun akrep açacak kelimelere ve tek sanat yapısına sahip olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ulamak okunuşu esen tek fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil arama zati masaüstü aramayı aştı. ün kalıcı arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi velinimet asistanlardan değil, aptal telefonlarından sesli arama kullanır. Google okunuşu özge taharri motorları bu eğilimi fark etmiş ve taşınabilir mevzun web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, döl eşi yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine ve içeriğine nazaran sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu arama motoru sonuç sayfalarında SERP daha giyecek sıralarda dünya almasına yardımcı olacaktır. Google, mobil sürümün nasıl başarım gösterdiğini, okunuşu denli süratli yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan önce nasıl genişliğinde basitçe kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği görüş ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin öte kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış bir şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa birleşik özeti ile arama motoru, kullanıcılara bilim sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin en az yüzde 10’unu SERP’ler üzerinde belirtilen en yüksek sonuçlardan almaktadır ve bu zaman içinde artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna göre şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerinde yararlı etkisi olan uzun kuyruk sorgularına temelinden kısa cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı ziyaret etmek daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri kati okunuşu özlü yalnız şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki hedef önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, düşüncesiz asistanların ve yapmacık zekanın AI, araba öğreniminin ve daha kişiselleştirilmiş aynı taharri motoru deneyiminin birleşimi sebebiyle dikkate alınması gereken önemli ancak etken haline gelmiştir. Google, ancak kullanıcının mazi aramalarına okunuşu eğilimlerine, bulunan konumuna ve en alakalı okunuşu şimdiki bilgileri sunmak yoluna sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların bir kez şey satın koymak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara ve medya satış noktalarına bakılırsa önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar bir kez konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına öncelik verir. İçeriğiniz bu takas trendine basamak uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine kıymet verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen genişlik politik sıralama faktörüdür ve tüm arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz çabuk tek şekilde yüklenmeli, hem taşınabilir hem okunuşu masaüstü platformlarda sorunsuz sadece şekilde çalışmalı okunuşu hepsi bölümlerine erişmesi kolaylık olmalıdır. Google eliyle yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden daha uzun sürmesi durumunda, bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının geçmiş döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır sadece marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek ve sağlıklı birleşik kullanıcı deneyimi sağladığından emin mensup olmak çok önemlidir. yumuşak başlı web siteleri, SERP’lerde öte sıralarda yer almaz okunuşu sakıt organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar web sitemiz süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, seda asistanları ve yapay anlak sebebiyle değişmeye başlamış ve değişmeye devam edecektir. Google henüz hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan mazruf çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. özge web sitemizi incele platformlarda mafevk sıralarda arsa almaları yoluna içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, özge her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu ilgi düzeyi, SEO‘daki en tesirli faktörlerden bazılarıdır. bol araştırılmamış ve şimdiki olmayan az nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. aşırı içerik, birleşik web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da layemut etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya ayırmak ve insicamlı kaliteyi denk gelmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere yaver olabilir. genişlik politik kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler ayrılmış trendleri okunuşu duyuruları uyma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *